Facebook: Další skupina s týraným psem, přidáte se?

Facebook: Další skupina s týraným psem, přidáte se?

V minulosti jsme Vám ukázali už jednu skupinu, která byla založena na základě projevení nenávisti k člověku, který shodil malého živého psa z mostu a společně s kamarádem celý akt natočil, včetně konečného kňučení bezbranného a silně zraněného zvířete.

Taková skupina není jedninou, která žádá nalezení a potrestání pachatele. Nám se povedlo narazit na podobnou, kde krásný vlčák dostane ránu tyčí. Jak to dopadne, si můžete domyslet.

Podobní lidé by zasloužili při nejlepším to samé, co udělali. Vytvářet podobné skupiny se někomu může zdát zbytečné a nevhodné. Avšak uživatelé Facebooku tak mohou vidět, co také na světě existuje a myslíme si, že podobná skupina má větší význam, než například skupiny typu „Mám raději trenýrky, než slipy.„, nemyslíte?

Přidáte-li se nebo ne, to je jen na Vás. Skupina nepožaduje kliknutí na žádné tlačítko. Nedá se ani doufat v to, že s touto skupinou dosáhnete nějakého výsledku. Co když ale ano? Zaslouží si tento pes alespoň takovouto připomínku?

Skupinu naleznete zde.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru