Facebook: Kdo nemá nový profil, brzy ho mít bude…

Facebook: Kdo nemá nový profil, brzy ho mít bude…

Před pár dny nabídla největší sociální síť na světě možnost aktualizace na nový vzhled profilové stránky. Tato aktualizace byla dobrovolná a na Vaší zdi se Vám postupně ukazovali přátelé, kteří se touto cestou vydali a nyní mají zcela nový vzhled profilu, nově uspořádaný a pro nově registrované uživatele již jako defaultní. Nyní však Facebooku upozorňuje ty, kteří ještě upgradovat nestačili, aby tak učinili co nejdříve, jelikož již brzy se i jim nový profil sám nastaví.

Novému vzhledu se tedy nedá vyhnout, oznámil to Facebook nad filtrem Vašich událostí.

Nový profil nabízí i několik nových možností. Například skrze něj můžete dát najevo svá důležitá přátelství, zvýraznit rodinné příslušníky a další důležité osoby. Při návštěvě Vašeho přítele se Vám ukáže, co s ním máte společného. Například společné fotografie, události a podobně. Rovněž můžete zvolit osoby, kterými se ve svém životě inspirujete, zvýraznit svoje zájmy, koníčky a odhalit ty společné se svými přáteli.

Tak jako ti, kteří již nový profil užívají, tak ani noví uživatelé nebudou moci tuto změnu vrátit a nový profil již jim zůstane. Žádný uživatel se tomu tedy nevyhne. Po aktualizaci si můžete projít prohlídkou, která Vám bude ihned nabídnuta.

Novinek je samozřejmě více a všechny Vám na videu a v představení řekne sám Facebook zde. Nejčastěji kladené otázky jsou již zodpovězeny zde.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru