Facebook měl výpadek, lidé volali na policii

Většina z nás jistě pravidelně používá Facebook. A každého z nás asi naštve, když ho „potřebujeme“ a zrovna vypadne. Ale naštváním to pro většinu z nás končí. Zatímco v USA to je důvodem, aby lidé volali na policii.

Většinu z nás jistě nenapadlo výpadek nějak dále řešit. A ani by nás nenapadlo, že někteří to potáhnou dále. Například dle tweetu seržanta Burtona Brinka z policejního oddělení v Los Angeles lidé volali na policii.

 

Zde upozorňuje, že lidé nemají volat na policii, kdy bude Facebook znovu fungovat. Což je pochopitelné, protože Facebook nespadá pod stát a navíc jeho funkčnost není dána zákonem.

Tento tweet upoutal pozornost jak mnoha uživatelů, tak i mnoha médií. O tom například svědčí i počet retweetů, který dosahuje téměř 3 a půl tisíce. A někteří lidé se ptali, jestli je to vážně pravda:

Na to odpověděl, že to je skutečně pravda, a že je to normální. A nejenom u Facebooku. Například jim lidé volají, i když jim nefunguje kabelová televize. To naznačuje, že toto volání na policii není způsobené přehnanou závislostí, ale pouhou nevědomostí.

A nyní už jenom zbývá otázka: Jak výpadky Facebooku řešíte vy?

Zdroj: time.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru