Facebook přidává další možnosti reakcí

Uživatelé Facebooku již brzy budou mít více možností vyjádření než pouhé tlačítko „To se mi líbí“. Koncem minulého roku totiž společnost Facebook oznámila, že uživatelé budou moci používat rovnou 6 nových emodži, a to vztek, smutek, úžas, smích, jeee a srdíčko.

Tyto nové možností reakcí už byly testovány ve Španělsku, Irsku, v Chile, na Filipínách, v Portugalsku a Kolumbii. V několika příštích týdnech dorazí i do zbytku světa. Facebook údajně pracoval se sociology, aby zvolil správné obrázky k vyjádření konkrétních emocí.

fb-reactions-640x577

facebook-reactions-icons-640x139

Použitím nových tlačítek se naštěstí příliš nezasáhlo do designu Facebooku a vše bude fungovat pořád stejně. Uživatelé pouze budou mít možnost kliknout i na jiná tlačítka než pouze na „To se mi líbí“.

Zdroj/foto: mashable

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru