Facebook připravuje na Den matek překvapení

Den matek je celosvětový svátek, který připadá na druhou květnovou neděli. A největší sociální síť se na tento významný den také připravuje. V rukávu má několik speciálních funkcí, se kterými budete moci popřát své mamince krásný Den matek i prostřednictvím internetu. A ne pouze strohou zprávou.

Prostřednictvím mobilní aplikace Facebook Messenger můžete poslat květinu s nějakou pěknou zprávou. Ale to není jediné překvapení, které Facebook chystá.

messenger_mothers_day

Facebook zároveň testuje novou speciální reakci vyjadřující vděčnost. A ta je symbolizovaná také květinou. Reakce je zatím testovaná v několika zemích mimo USA. Poprvé se informace o této reakci objevila na Twitteru uživatele Sreedev Sharma.

twitter

Reakce vyjadřující vděčnost bude omezená pouze na Den matek, ale když i po Dni matek kliknete na přehled, komu se například líbí vaše fotka či příspěvek, stále uvidíte, kdo reagoval květinou. Facebook tímto experimentuje s dočasnými reakcemi, které chce v budoucnosti využívat.

Společnost ale neupřesnila, ve kterých zemích budou reakce dostupné. A není překvapivé, že Facebook se omezuje pouze na konkrétní trhy. Můžeme se tedy nechat překvapit, zda i my budeme moci posílat květiny přes Facebook Messenger anebo reagovat květinou u příspěvků a fotografií.

Zdroj / Foto: Mashable

Komentáře

Nahoru