Facebook spouští svůj vlastní email

Facebook spouští svůj vlastní email

Dá-li se tak novému druhu komunikace od Facebook vůbec říkat. Tato nová služba byla představena na poslední tiskové konferenci Facebooku a spočívá v komunikaci mezi Vašimi Facebook přáteli skrze chat, zprávy, SMS a email. Pro komunikaci s vnějším okolím Facebook právě přináší svůj vlastní email. Ten uživatelé obdrží ve tvaru url-uzivatele@facebook.com. Pro zaměstnance Facebook bude sloužit email ve tvaru url-uzivatele@fb.com.

Facebook email nabízí až pětiletou archivaci všech Vašich zpráv. Tato skutečnou se stává výhodnou například v oblasti nelegální činnosti, kde se tak více zpráv bude moci použít jako důkazní materiál. Email bude obsahovat dva inboxy. Jeden s názvem „Social inbox„, v němž bude veškerá konverzace s Vašimi přáteli. Druhý inbox bude sloužit pro všechny kontakty mimo Facebook.

Nová funkce je zatím ve fázi testování. Chcete-li se také zařadit mezi testery, můžete se přihlásit zde.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru