Facebook udeřil v profilech, nový vzhled mají už všichni

Facebook udeřil v profilech, nový vzhled mají už všichni

Pokud sledujete statusy svých přátel, určitě se Vám dnes zobrazil alespoň jeden, který informoval o změně vzhledu Facebooku. Leckoho napadne, že toto téma je zde omíláno již dlouho a Vaši přátelé si nový profil aktivovali sami již delší dobu. Vaši přátelé jsou však překvapení záměrně, jelikož Facebook jim jejich profily aktualizoval sám a nečekal na jejich potvrzení.

Informovali jsme Vás o tom před týdnem, kdy Facebook skrze upozornění nad filtrem zpráv varoval před blížícím se zásahem do uživatelského nastavení. Jak se dalo očekávat, nový vzhled je nově povinný pro všechny a nedá se vrátit na starý.

Nový vzhled se již od jeho spuštěný a povolení dobrovolných aktualizací nastavil i nově registrovaným uživatelům. Ti rovněž u všech uživatelů nový vzhled viděli. Tedy i u těch, kteří jej ještě neměli. Starý vzhled se tak stal jen jakýmsi zbytkem, který Facebook právě uklidil.

Pokud tedy nepoznáváte svůj Facebook, neplašte, jen se změnil vzhled a brzy si na něj vzniknete.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru