Facebook: Více užitečných upozornění v mobilech

Na Facebooku se nám každý den zobrazují různá upozornění od našich přátel. Podle Facebooku by si ale lidé přáli, aby jim byla zobrazována pro ně důležitější upozornění, jako například upozornění na všechny události, významné životní události přátel nebo výsledky sportovních utkání, upozornění na TV pořady atd. A tak se Facebook rozhodl toto přáním uživatelům splnit.

Aktivním uživatelům na Facebooku chodí denně několik upozornění. Jsou to narozeniny přátel, komentáře vlastních příspěvků, lajky atd. Dle Facebooku ale pořád lidé nejsou spokojeni a přáli by si zařadit další významná upozornění, jako jsou například životní události přátel, upozornění na TV pořady nebo výsledky sportovních utkání. A tak se dočkají… tedy prozatím alespoň uživatelé Facebooku v USA.

 

Dodatečná upozornění

Bude možné nastavit si upozornění týkající se kulturních akcí v okolí, kde se zrovna nacházíte, informace o počasí, seznam okolních restaurací a mnoho dalšího. Nastavení upozornění se s touto aktualizací příliš nezmění, pouze bude možné zvolit si zobrazování dodatečných upozornění. Informace, které budou chtít uživatelé vidět, bude možné upravovat.

Aktualizace zatím jen v USA

Tato aktualizace bude postupně zprovozněna v USA pro zařízení se systémy iOS a Android, v Evropě se jich prozatím nedočkáme. Pokud se ale osvědčí v USA, jistě nás nemine.

Zdroj: newsroom.fb

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru