Facebook znemožnil instalaci Messenger Lite

Aplikaci Messenger Lite už pro své zařízení nenainstalujete. Facebook znemožnil instalaci se slovy, že tato aplikace již není kompatibilní s žádným vaším zařízením. Ve skutečnosti je instalace Messengeru Lite omezena pouze na rozvojové země a u nás je již nutné instalovat pouze plnou verzi.

messenger-lite

Messenger Lite byl až dosud odlehčenou verzí plnohodnotného Messengeru. Každá větší aplikace naše chytré telefony zatěžuje a často je zpomaluje, a proto spousta uživatelům dávala přednost Messengeru Lite pro snadné a rychlé chatování s přáteli na Facebooku. Nyní už instalace Lite verze není možná. Nežijete-li v některé z rozvojových zemí, bude vám umožněna pouze instalace plné verze Messengeru.

zdroj: play.google.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru