Flock přináší novou verzi 2.6.

Flock přináší novou verzi 2.6.

Hlavní novinka nově vystavené verze tohoto prohlížeče je ta, že je postaven na Firefoxu 3.0.19. Využívá mnoho výhod  z Firefoxu, ať lepší ochranu dat či vyšší výkon.  Dále obsahuje nové funkce, které se zaměřují na dnes tak oblíbené sociální sítě.

Uživatelé mohou skrz prohlížeče používat MySpace, Facebook a Twitter. Flock ulehčí ovládání těchto webových aplikací.  Prohlížeč  rovněž zahrnuje Media RSS, který dokáže upozornit například na novou fotku nebo video.

K prohlížeči je k dispozici také velké množství témat, rozšíření a užitečných panelů nástrojů. To vše si můžete stáhnout na : www.extensions.flock.com

Stránky prohlížeče: www.flock.com

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru