Fotobanka Pixabay.com: Profesionální fotografie za nulovou cenu

Tvůrci webových stránek většinou řeší otázku ilustračních fotografií, neboť právě fotografie vytváří celkový dojem webové stránky. Přestože kvalitních zdrojů existuje nespočetné množství, drtivá většina je placená. Ideální případ je profesionální kvalita za nulovou cenu. A právě tento požadavek splňuje fotobanka Pixabay.com, která sice není natolik obsáhlá jako placené fotobanky, ale kvalita fotografií je na vysoké úrovni.

Prostřednictvím serveru Pixabay.com si můžete stáhnout zdarma vedle fotografií také vektorovou grafiku. Obrazové dokumenty jsou opatřené ochrannou známkou „Public domain“, tedy fotografie může používat kdokoliv i ke komerčním účelům. Dokonce se nemusíte registrovat, abyste si vybranou fotografii stáhli.

A je vám trapně, že si krásné fotografie stahujete zcela zdarma? Můžete provozovateli webového portálu koupit kafé (viz obrázek).

kava

Můžete provozovateli darovat kávu.

Ale zaregistrovat se můžete. Po registraci budete vyzvaní k nahrání deseti fotografií. Můžete tak zjistit, zda je o vaše fotografie nějaký zájem a zda je někdo bude stahovat.

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru