Fotograf vdechl život staré a zničené fotografii

Argentinský profesionální fotograf a retušér Joaquin Villaverde má obrovský talent pro restaurování a kolorování starých fotografií. Po dvou hodinách v Adobe Photoshopu CC 2014 V následujícím časosběrném videu je možné zhlédnout celý postup během tří minut.

Argentinský fotograf a retušér Joaquin Villaverde vytvořil časosběrné video, v němž restauroval a koloroval starý a poškozený snímek. Pomocí několika vybraných nástrojů ve Photoshopu CC 2014 se mu podařilo vrátit fotografii její zašlou slávu a vdechnout ji znovu život.Dvouhodinový proces se mu podařilo zachytit ve tříminutovém videu.

2015-07-05_180330

Odstraňování barev z digitálních fotografií je jednoduchou záležitostí vyžadující pouze pár vteřin. Kolorizace je však mnohem složitější a vyžaduje skutečně mnoho práce.

Zdroj: petapixel.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru