Foursquare se bude nově ptát na další podrobnosti

Foursquare se bude nově ptát na další podrobnosti

Každý, kdo rád cestuje, jistě ocení recenze a názory na restaurace a další služby, které má v plánu navštívit. Proto je v tomto odvětví velká konkurence. Je zde Google, Yelp Facebook, ale i například Foursquare. Poslední zmiňovaný se chce vytáhnout nad konkurencí, a tak se tedy bude ptát i na další podrobnosti.

Foursquare se snaží zvětšit rozsah informací, který poskytuje svým uživatelům. A kdo může lépe poradit uživatelům, než samotní uživatelé? Nyní Foursquare má o službách uloženy informace jako adresa, místo na mapě, telefonní kontakt a hodnocení. Podrobnosti o službách chce ale rozšiřit.

Takto vypadá Foursquare

Takto vypadá Foursquare

Kromě toho se ale bude Foursquare uživatelů vyptávat po návštěvě nějaké služby na nějaké podrobnosti. Například jestli tam lze platit platební kartou, jestli mají venkovní sezení a další. Foursquare ale tímto nechce uživatele zahltit, takže se bude ptát jenom občas a vždy jenom pár otázek.

Tímto se snaží Foursquare předehnat svoji konkurenci. Yelp, jednička na tomto trhu, totiž nedávno taktéž vylepšila svoji aplikaci, a umožnila hlásit svoje hodnocení i z mobilů. Reaguje tak na stále silnější konkurenci v podobě Googlu a Facebooku.

Zdroj: techcrunch.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru