Tisková zpráva: Galeos partnerem QAD

Jeden z největších světových výrobců ERP systémů pro výrobní podniky – společnost QAD – a Galeos uzavřely partnerskou smlouvu. Předmětem spolupráce je zavádění nástrojů pro automatizaci podnikových procesů (BPM – business process management) u evropských zákazníků. Spojení produktů QAD a kompetencí společnosti Galeos umožní výrobním podnikům vizualizovat, řídit a flexibilně měnit procesy, které procházejí i aplikacemi jiných výrobců než QAD.

Americká společnost QAD vznikla v roce 1979 a od té doby se stala jedním z největších světových dodavatelů podnikových informačních systémů (ERP) pro automobilový průmysl, potravinářskou výrobu a výrobu spotřebního zboží. Tyto systémy jsou využívány ve stovkách podniků po celém světě, včetně významných firem působících v České republice jakoHamé, Kraft Foods a Johnson Controls, které implementovala společnost Minerva ČR, partner QAD.

Nástroje QAD pokrývají všechny standardní oblasti řízení podniku, a toto portfolio bylo v poslední době rozšířeno o BPM. Zákazníci QAD tak budou schopni vizualizovat, monitorovat, řídit v reálném čase a snadno optimalizovat (včetně simulace změn) i ty procesy, které procházejí napříč celou organizací a které vyžadují podporu různorodých informačních systémů.

Galeos se oblasti BPM systematicky věnuje již od svého založení. Má specializovaný konzultační tým a má zkušenosti s konkrétní technologií, kterou QAD používá (OpenEdge BPM). Proto může hrát zásadní roli při implementaci BPM nástrojů i řešení souvisejících integračních záležitostí, a může také poskytnout potřebné manažerské poradenství.

Naši konzultanti a experti jsou zváni do projektových týmů po celém světě. Teď budeme k dispozici také evropským zákazníkům QAD. Společně s QAD a také s distributorem a implementátorem projektů QAD v ČR, společností Minerva jim přineseme schopnost rychle reagovat a urychlíme návratnost investice do technologií.“ uvedl předseda představenstva společnosti Galeos Jiří Gregor.

„Spolupráce se společností Galeos nám přinese konkurenční výhodu. Koncept BPM je krokem k tomu, aby zákazník dokázal řídit procesy v celé organizaci. Společně přinášíme špičkový produkt i konzultace a další služby potřebné k tomu, aby zákazník využil jeho potenciál,“ prohlásil Petr Koptík, předseda představenstva společnosti Minerva, která je dlouhodobým partnerem QAD a distributorem produktů v České a Slovenské republice.

KONTAKT:

Petr Hampl, mobil: 603 327 556, e-mail: petr.hampl@bogart-company.com, skype: petr-BogartAndCompany

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru