Tisková zpráva: GAMDIAS ovládá svět eSportu rychlostí blesku

GAMDIAS ovládá svět eSportu rychlostí blesku

V posledním roce se společnost GAMDIAS prohnala světem eSportu, všechny ohromila svými bezkonkurenčními a inovativními perifériemi a raketovým nástupem mezi špičky v oboru.

GAMDIAS je společnost, která vznikla pro hráče a jako taková s hráči také spolupracuje. Díky této úzké spolupráci s profesionálními hráči má vývojové oddělení společnosti GAMDIAS jasné cíle a vize jak mají produkty vypadat a co od nich hráči čekají a díky tomu vznikají nové herní periférie, které se chystají na trh.

Během nadcházejících měsíců se chystá řada novinek a některé bude dokonce možné vidět již na stánku GAMDIAS č. MO102 na který jsou všichni srdečně zváni na veletrhu Computex 2014 v Taipei, který se koná 3-7.6 2014.

Těšit se tak můžete na laserovou a optickou herní myš EREBOS a OUREA, Herní klávesnice ARES a ARES Essential a nebo nové herní headsety EROS V2 a HEBE V2. Všechny tyto produkty si bude možné na Computex 2014 prohlédnout a na trh přijdou v několika následujících měsících. 

Více informací: www.gamdias.com  

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru