Game of Thrones: Jak by tento seriál vypadal od Disneyho?

Game of Thrones: Jak by tento seriál vypadal od Disneyho?

Nejstahovanější seriál, hvězda HBO – to vše je Game of Thrones (Hra o trůny). Seriál si poměrně za krátký čas získal na svoji stranu velkou přízeň fanoušků. Avšak i Game of Thrones si vzala pod ruku nejeden grafický mág. Příkladem můžu uvést třeba autora Fernando Mendonça, který přetvořil oblíbený seriál do verze, která je nám všem velice dobře známa – do stylu Walt Disney.

Asi nikomu nemusím představovat americký seriál, který se stal doslova hvězdou stanice HBO. Zájem o Game of Thrones rapidně stoupl. Seriál, který v současnosti pozoruje téměř každý třetí člověk dostal na internetu trošku nový rozměr. Jaký?

Ten, který všichni známe z našeho dětství. Game of Thrones se totiž chytili grafici a zkusili převést několik scén z tohoto hvězdného seriálu do starého dobrého stylu společnosti Walt Disney. Jak by Hra o trůny vypadala?

Kreslená Hra o trůny

Autor tohoto projektu - Fernando Mendonça se na tuto otázku opovážil odpovědět sám. Vytvořil proto sérii kreseb oblíbených i záporných postav. K tomu navíc samotný seriál nedávno odvysílal již 7. část a stal se nejstahovanějším seriálem internetu…

got-disney-1-de_zps836046e2 got-disney-2-de_zps4ba803a6 got-disney-3-de_zpsb1b746ef got-disney-4-de_zpsbb802e07 got-disney-5-de_zps763fa380Zdroj: cosmopolitan

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru