Game of Thrones: Jak by tento seriál vypadal od Disneyho?

Game of Thrones: Jak by tento seriál vypadal od Disneyho?

Nejstahovanější seriál, hvězda HBO – to vše je Game of Thrones (Hra o trůny). Seriál si poměrně za krátký čas získal na svoji stranu velkou přízeň fanoušků. Avšak i Game of Thrones si vzala pod ruku nejeden grafický mág. Příkladem můžu uvést třeba autora Fernando Mendonça, který přetvořil oblíbený seriál do verze, která je nám všem velice dobře známa – do stylu Walt Disney.

Asi nikomu nemusím představovat americký seriál, který se stal doslova hvězdou stanice HBO. Zájem o Game of Thrones rapidně stoupl. Seriál, který v současnosti pozoruje téměř každý třetí člověk dostal na internetu trošku nový rozměr. Jaký?

Ten, který všichni známe z našeho dětství. Game of Thrones se totiž chytili grafici a zkusili převést několik scén z tohoto hvězdného seriálu do starého dobrého stylu společnosti Walt Disney. Jak by Hra o trůny vypadala?

Kreslená Hra o trůny

Autor tohoto projektu - Fernando Mendonça se na tuto otázku opovážil odpovědět sám. Vytvořil proto sérii kreseb oblíbených i záporných postav. K tomu navíc samotný seriál nedávno odvysílal již 7. část a stal se nejstahovanějším seriálem internetu…

got-disney-1-de_zps836046e2 got-disney-2-de_zps4ba803a6 got-disney-3-de_zpsb1b746ef got-disney-4-de_zpsbb802e07 got-disney-5-de_zps763fa380Zdroj: cosmopolitan

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru