Tisková zpráva: Genius G-Shot FHD540T: Full HD kamera s dotykovým displejem za super cenu

Společnost Genius přináší na trh novinku v podobě Full HD kamery Genius G-Shot FHD540T kterou ocení všichni, kteří rádi natáčí rodinné oslavy, večírky s přáteli, nebo zážitky z dovolené a to vše za nízkou cenu.

Genius G-Shot FHD540T přichází s výklopným a dotykovým displejem o úhlopříčce 2,7“ díky kterému je ovládání jednoduché a intuitivní. Tlačítko spouště pro nahrávání a tlačítka pro přiblížení a oddálení jsou umístěna standardně pro pohodlné ovládání palcem a ukazováčkem.

Kamera G-Shot FHD540T nabízí 5Mpx CMOS sensor a nahrávání videa ve vysokém rozlišení  Full HD 1920×1080  navíc díky integrovanému dvojitému LED přísvitu lze natáčet video i při špatné viditelnosti. Kamera také umožňuje režim fotografování a tak uživatel není omezen pouze na nahrávání videa, ale může i fotit například vtipné momentky během oslav. Pro ukládání snímků a nahrávek je kamera vybavena slotem pro paměťové karty typu SDHC  s podporovanou kapacitou až 32GB. Kamera je dodávána s dobíjecím Li-lon akumulátorem, který se snadno dobíjí připojením kamery USB kabelem, tím je její dobíjení snadné i na cestách například power-bankou či v autě. Další co na cestách ocení každý, je hmotnost pouhých 182g což je přibližně váha chytrého mobilního telefonu a tak kamera nepředstavuje žádnou zátěž.

Kamera je vybavena HDMI výstupem pomocí kterého lze přehrát nahrávky přímo z kamery na televizi a lze se tak podělit o zážitky z dovolené nebo se s přáteli a rodinou pobavit nahrávkou z oslav.

Rozměry kamery Genius G-Shot FHD540T jsou 120,5 x 65 x 31 mm

Specifikace:

Genius G-Shot FHD540T
Typ sensoru 5 Mpx CMOS
Rozlišení 1920 x 1080
Displej LCD dotykový displej s úhlopříčkou 2,7″
Paměť paměťové karety SDHC až do 32GB
Přísvit ANO – 2x LED
Baterie Li-ion Akumulátor
Váha 182g
Rozměry 120.5x65x31 mm
Součást balení G-Shot FHD540T, USB kabel, pouzdro, poutko, li-lon baterie,

Doporučená koncová cena kamery Genius G-Shot FHD540T činí: 1700,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce www.geniusnet.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru