Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Genius PowerBank ECO-u1027 za rozumnou cenu

Společnost Genius uvádí na trh novou řadu záložních baterií Genius PowerBank ECO-u1027 pro mobilní zařízení. Nová řada se vyznačuje především kapacitou baterie, elegantním designem a příznivou cenou.

Powerbanky jsou čím dál více nepostradatelným doplňkem pro každodenní práci s tabletem a smartphonem, a tak je kladen důraz na jejich kapacitu, univerzální použití a design. Tělo nové záložní baterie Genius PowerBank ECO-u1027 je vyrobeno z hliníku a nabízí se ve třech barevných provedeních – stříbrné, černé a tmavě červené. Kompaktní rozměr podobný externímu disku 139 x 74 x 13.9 mm skvěle padne do brašny či kabelky a bude působit elegantně jak na pracovním stole, tak i v kavárně.

Powerbanka ECO-u1027 s kapacitou 10 000mAh je vybavena dvojicí USB výstupů nabízejících nabíjecí proud 1A a 2,1A, které je možné využít k dobíjení tabletu i telefonu a to jak samostatně, tak i současně najednou. Výběr nabíjecího proudu 2,1A uvítá uživatel i v okamžiku kdy potřebuje rychle dobít mobilní telefon a zkrátit dobu čekání na minimum. Samotná baterie se pak dobíjí pomocí microUSB kabelu a tak ji lze dobíjet běžnou nabíječkou od smartphonu.

Specifikace:

Materiál těla baterie Hliník
Barva stříbrná, černá a tmavě červená
Nabíjecí port vstupní Micro USB
Nabíjecí port výstupní USB 5V 1A a USB 5V 2,1A
Baterie 10 000mAh
Rozměry 139 x 74 x 13.9 mm, 254g
Součást balení ECO-u1027, Nabíjecí kabel, manuál

Doporučená koncová cena Genius PowerBank ECO-u1027 činí 780,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru