Goat MMO Simulator: Ta nejšílenější hra za poslední dobu

Goat MMO Simulator je nejnovějším zdarma stažitelným přídavkem ke známé hře Goat Simulator. A stejně jako minulé aktualizace, i nyní jsme se dočkali šílenosti. Už jenom z důvodu, že můžete ovládat mikrovlnku, co má lidské nohy.

Jako první si ale musíte uvědomit, co vlastně znamená název hry. Není to „Goat Simulator MMO“, ale „Goat MMO Simulator“. Co to tedy znamená?

Nejedná se o MMO verzi hry Goat Simulator, ale o „Kozí“ simulátor MMO her. Není to tedy doopravdy MMO hra. Ale na první pohled se jí jistě podobá.

goat_simulator_1

Kromě hlavního charakteru to vypadá na normální MMO…ale zdání někdy klame

Můžete zde totiž vidět své spoluhráče, pravidelně se zde objevují nové a nové příšery a dokonce vlevo dole můžete vidět i chat ostatních hráčů.

Ten mimochodem vtipně poukazuje na nešvary dnešních MMORPG her – téměř v každé z nich je chat zahlcen nadávkami, nelegálními nabídkami, hloupými dotazy atp.

Vývojáři mají rádi své fanoušky

A co vlastně vedlo vývojáře k tvorbě takového přídavků? Důvodu je hned několik. Prvním z nich je, že hra měla obrovské prodeje a zajistila chod herního studia na pěkně dlouho, a tak se její autoři chtěli odměnit fanouškům.

Dokonce zde máte i „spoluhráče“

Dokonce zde máte i „spoluhráče“

V původní hře šlo už totiž dělat snad jakoukoli šílenost. Mohli jste hrát za démonickou žirafu s jetpackem, která hodí auto na benzinovou stanici. MMO bylo tedy přirozeně dalším krokem.

Nereálné požadavky fanoušků

Druhý důvod už ale není tak pozitivní. Chtěli upozornit na nereálné požadavky fanoušků. Někteří z nich totiž již dříve psali prosby typu „ale no ták, udělejte MMO, vždyť to není tak těžký“.

Mnoho hráčů si totiž tvorbu MMO hry představuje jako Hurvínek válku. Na toto vývojáři naráží i v traileru, který můžete vidět nahoře na začátku článku. 

Na výběr máte samozřejmě z několika herních tříd

Na výběr máte samozřejmě z několika herních tříd

Vývojáři se sami vyjádřili, že kdyby chtěli skutečně vytvořit MMO, tak by k tomu potřebovali 10x více peněz a 10x více zaměstnanců než mají nyní. A stejně by vývoj takového hry trval několik let.

Nyní už zbývá jenom jediná otázka. A co bude příště? To nevíme, ale jsme si jisti, že ať to bude cokoliv, tak to bude prostě šílené a zábavné.

Zdroj: theverge.com, pcgamer.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru