Dnes vyšlo 1 článků

Google+: Je tato síť ještě vůbec používaná? Používáte ji?

Google+: Je tato síť ještě vůbec používaná? Používáte ji?

Na konci června nám Google představil svojí vlastní sociální síť. Už poněkolikáté, ale tentokrát pořádně. Google Plus obletěl svět rychlostí blesku, jeho pozvánky se staly žádaným zbožím a netrvalo dlouho, co si zasloužil miliony článků na různých informačních serverech, blozích a tak dále…

V mnohém to Google vychytal, povedlo se mu skvěle organizovat uživatelovi „přátele“, třídit mezi ně příspěvky a vše doplnil o zajímavou hernu a další. Délka jednotlivých statusů dokázala u mnohých nahradit blog, statusy se dají lépe ovládat, i když to tak vypadá jen na první pohled.

[poll id="77"]

Facebook se snaží Google v mnoha věcech dohnat, tento týden například povolil až 6000 znaků ve statusech, čímž délku statusů svého konkurenta značně napodobil. Už dříve si pohrál s nastavením komentářů, fotografií a soukromí celkově.

Otázka je tedy nasnadě. Používáte (ještě) Google Plus?

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru