Google najde váš ztracený telefon

Google přišel s novým způsobem, jak najít váš ztracený mobilní telefon. Společnost pomáhá najít telefon uživatelům se systémem Android . Stačí navštívit stránky Googlu a do vyhledávače zadat frázi „kde je můj telefon“. Už se tedy nemusíte bát, že například vaše děti svůj telefon nenávratně ztratí.

Společnost Google nyní nabízí aplikaci pro mobilní zařízení se systémem Android, která pomůže najít váš ztracený telefon. Stačí pouze zadat do vyhledávače frázi „kde je můj telefon“, a ihned získáte informaci o vašem ztraceném zařízení.

Jak aplikace funguje?

2015-05-05_134119

Stačí nainstalovat aplikaci, vytvořit si účet a zadat osoby, jejichž telefon chcete, aby byl sledován (např. vy sami nebo vaše děti). Aplikace pak sleduje polohu telefonu zdarma. Jediné, co je nutné, je instalace aplikace musí být nainstalována na telefonu osoby, kterou chcete vyhledat. Poloha se vám zobrazí ve výsledcích vyhledávání a dokonce bude nabídnuta možnost zavolání na daný telefon.

2015-05-05_134440

K čemu je aplikace dobrá?

Zmíněná aplikace neslouží pouze k nalezení vašeho ztraceného mobilního telefonu, ale i k vyhledání přátel, sledování člena rodiny, sledování manžela či manželky atd. :-)

Kde si mohu aplikaci stáhnout?

Aplikaci si můžete stáhnout na tomto odkazu: play.google.com

Jak hodnotí aplikaci uživatelé v ČR?

2015-05-05_134718

Aplikace od Googlu vám může být užitečná a skutečně může pomoci při hledání ať už vašeho telefonu nebo pro sledování vašich dětí z bezpečnostních důvodů. Google tak nabídl další aplikaci, která nám usnadní život.

 

zdroj: play.google.com, businessinsider.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru