Google Plus nově bude nabízet i hry

Google Plus nově bude nabízet i hry

Nejnovější sociální síť a v poslední době také nejvíce diskutovaný projekt Googlu spouští novou funkci. Jak mnoho z nás očekávalo, ani Google nebude pozadu a na svojí síť nově doplňuje online hry. Mezi nejznámější patří Zynga a samozřejmě i oblíbené Angry Birds. Rozdíl mezi Facebook a Google Plus by měl být hlavně v tom, že hry na nové síti nebudou natolik integrované na zeď a nebudou tedy otravovat ostatní uživatele. Informace o hrách také budou odděleny od klasického streamu a budou mít vlastní.

K těmto hrám se uživatel dostane pomocí ikonky „Hry“ v horní části. V tuto chvíli však celá novinka ještě není hotova. Právě proto se Vám odkaz na hry možná ještě nezobrazil, ale brzy by se to mělo napravit. Na úvodní stránce her Google uvádí, že probíhá testování „s malým počtem uživatelů služby Google+„.

 

Zdroj: Google Blog

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru