Dnes vyšlo 2 článků

Google Resizer – nový nástroj pro webdesignery

Google spustil nový nástroj, který webdesignerům a vývojářům pomůže testovat zobrazení různých URL adres na počítači, tabletu i mobilním telefonu. Webové stránky by měly být dostupné všem, ať už si je uživatelé zobrazují na počítači, notebooku, tabletu nebo mobilním telefonu. Díky nástroji Google Resizer bude velice jednoduché všechny webové stránky jednoduše otestovat.

Webové stránky by měly být dostupné všem uživatelům bez ohledu na to, jaké zařízení používají. Proto Google představil nový nástroj s názvem Google Resizer, který webdesignerům pomůže otestovat zobrazení jakýchkoliv webových stránek napříč různými zařízeními.

resizer

resizerII

resiii

Testovat stránky je také možné v různých šířkách displeje, a to 480, 600, 840, 960 a 1280 pro počítač, 360,600,720 a 1024 pro tablet nebo mobilní telefon. Více informací naleznete na webu design.google.com

zdroj/foto: design.google.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru