Google+ se nelíbí jméno Kima Dotcoma

Google+ se nelíbí jméno Kima Dotcoma

Google+ možná pozastaví účet Kima Dotcoma, protože se domnívá, že jeho jméno není skutečné. Kim si z toho dělá legraci na jiné sociální síti – Twitteru.

Kimovi od dnešního dopoledne, kdy příspěvek na Twitteru publikoval, hrozí pozastavení jeho Google+ účtu a také to, že dokud nebude záležitost vyřešena, nebude moci plně využívat jeho služby.

Kim předpokládá, že si to nenechá jen tak líbit a v příštích dnech bude Google kontaktovat, aby chybu napravil. Jen si představte to překvapení člověka, který se bude jeho žádostí zabývat.

kim_dotcom

Kim Dotcom si legraci z chyby Google+ dělal na Twitteru. Tam s ním někteří jiní uživatelé dokonce soucítí – prý se jim to stalo taky.

Jméno, které jste poskytl na svém Google+ profilu, Kim Dotcom, nevypadá jako jméno. Může to být tak, že jméno, které jste poskytl, je jménem nějaké firmy či skupiny, kterou reprezentujete, nebo pseudonymem či uživatelským jménem z jiné služby. Nebo to může být tak, že Kim Dotcom je skutečně vaše jméno a my jsme udělali chybu. Přihlaste se prosím do vašeho Google+ profilu k aktualizaci vašeho jména nebo nám pošlete informace o vašem jméně. Pokud neuděláte jeden z těchto kroků v příštích 4 dnech, váš Google+ profil bude pozastaven.
Během pozastavení nebudete schopen plně využívat všechny služby Google, které vyžadují aktivní profil jako Google+. To vám však nebude bránit v používání jiných Google služeb jako Gmail.
Omlouváme se za nepříjemnosti.
S pozdravem
tým Google+

Samozřejmě, že zpráva, kterou mu Google poslal, nemá s Kimem a jeho osobními aktivitami nic společného. Posílá se automaticky po skenování poskytovaného uživatelského jména. Situace je však stejně poněkud legrační, i když pro Dotcoma možná trochu nepříjemná.

Zdroj: news.softpedia.com, obrázek: ibnlive.in.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru