GoPro: Nyní může natáčet videa i váš pes

Jistě jste už někdy viděli, co všechno dokáže GoPro kamera. A většina úspěšných videí měla jedno společné – natáčel je nějaký člověk. Nyní ale GoPro přichází s novým postrojem pro psy, díky kterému se i oni mohou stát filmaři.

Tuto novinku GoPro ukázal ve videu, které můžete vidět nahoře. Díky tomuto postroji jsou rovnou dvě místa, kde můžete psovi kameru umístit. První možností je mu je dát na záda, díky čemuž budeme mít přehled jak o svém mazlíčkovi, tak i o jeho okolí.

Takhle to vypadá z jeho zad...

Takhle to vypadá z jeho zad…

Pokud vás zajímá, jak vypadá svět očima psů, tak je pro vás ideální druhá možnost – upevnit mu ji na hruď. Díky tomu uvidíte jeho život z tzv. POV pohledu, tedy z jeho první osoby.

A pokud si nedokážete vybrat, tak mu můžete dát kamery na obě místa zároveň. Postroj je určeným psům s váhou od sedmi do 54 kilogramů, takže se hodí na většinu plemen. Samozřejmostí je, že postroj je stejně jako kamera voděodolný.

... a takhle z jeho hruďi

… a takhle z jeho hrudi

A nemusíte se ani bát, že by váš pes kameru ze sebe shodil. Kromě obyčejného uchycení je zde i speciální provázek, který přiváže kameru k postroji. A to už by musel být sakra silný pes, aby dokázal zničit provázek…

A cena? Ta není zrovna nízká – vychází v přepočtu na 1200 Kč. Tento postroj můžete zakoupit například na oficiálních stránkách GoPro, kde je již opět skladem. Nás už zajímá jenom jediné – kdy bude něco takového i pro kočky či další domácí mazlíčky.

Zdroj: GoPro.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru