Grand Theft Auto V míří na počítače, PS4 a Xbox

Konečně je to tu! Je tu chvíle, na kterou mnozí vášniví hráči série GTA již měsíce čekali… Společnost Sony před několika dny oficiálně na probíhající E3 konferenci, že se chystá příchod Grand Theft Auto V na počítače a next genové konzole.

Vše to začalo z počátku nevinným videem, následně asi všem bylo jasné, jaká to klíčová akce nastane. Země se zachvěla a vývojáři GTA 5 mezitím vydělali o jeden milion navíc… Avšak i přes toto oznámili příchod této hvězdné hry století na další platformy.

Hráči o svá skóre nepřijdou

GTA 5 se na počítačích dočkáme oficiálně letos na podzim, kdy budou mít všichni hráči možnost změnit platformu. Jedním takovým významným plusem by také mělo být, že pokud jste například GTA Online nasbírali slušné skóre, tak jej budete moci převádět i na ostatní platformy.

A výsledek? Zase peníze. Asi by se nikdo z nás nedivil, kdyby zase opěvované GTA 5 získalo na svoje konto další rekord v prodeji.

gta_graff

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru