GTA V: Lindsay Lohan podává žalobu na Rockstar, údajně jí ukradli vzhled

V současnosti se bez pochyb nejvíce mluví o GTA 5 jako o hře, která totálně dobyla celosvětový herní trh. S touto hvězdnou a evidentně také nejdražší hrou století poměrně souvisí i vývojářská společnost Rockstar games, která se díky GTA 5 posunula o významný kus vpřed. Dá se říci, že v současnosti je Rockstar symbolem pro úžasné hry, které hrají lidé po celém světě.

Avšak GTA 5 již bylo vydáno, aktualizace taky a čeká se jenom na další verze pro různé platformy. Po oficiálním vydání však vývojářům bylo jasné, že dorazí velká hromada stížností a žalob. Ta nejnovější žaloba je obzvlášť povedená…

Žaloby se jenom hromadí

Zatímco si vývojáři užívají své zasloužené a tvrdě vydělané miliony, žaloby v Rockstar se hromadí. Loni se například jednalo o soundtrack GTA 5, kdy se nejmenovaný rapper chtěl soudit, neboť (dle jeho tvrzení) měl práva na úvodní melodii. A to nebyla jenom jedna žaloba, rozhodně jich bylo více… Rockstar se s podobnými věcmi vyrovnává celkem slušně. Nejedná se o společnost, která by se chtěl soudit o každý cent, takže většinu žalob řeší mimosoudně. Avšak do Rockstar přišla nová žaloba ze strany Lindsay Lohan. Co se jí nelíbí?

Půvabná žena na boxartě – použili Lindsay nebo Katy Upton?

Ta uvádí, že v GTA 5 údajně použili její vzhled. Půvabnou ženu na boxartě  (na předním obale hry) GTA V. Společnost se k této žalobě ještě nevyjádřila… Možná je to pravda, možná někdo chce zbohatnout na účet jedné z nejlepších her století.

Co myslíte, podobá se půvabná žena na obalu Lindsay nebo Kate Upton? 

Kate Upton

KateUpton

Lindsay Lohan

lindsay lohan

zdroj: refresher.sk

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru