GTA V: Sex s prostitutkou z pohledu první osoby. Nezašel Rockstar příliš daleko?

Next-gen GTA 5 se dočkalo oživení v podobě pohledu první osoby, což je nyní často používaný hit při vytváření her. Vývojáři zapracovali na každém detailu a je to vidět. Dokonce i sex s prostitutkou si můžete užít z tohoto pohledu. 

Nedávno jsme se v našem magazínu zmiňovali o nové generaci populární hry GTA 5, která kromě různých menších upgradů nabízí také FPS mód (pohled první osoby). Avšak spuštění této nové verze opět vyvolalo řadu reakcí a ohlasů, neboť tento FPS mód nabízí i řadu nevhodných pohledů. Je sice pěkné, že si projdete po městě San Andreas z vašeho pohledu. Ale autoři měli pomyslet na fakt, že GTA hrají i lidé mladší 18 let. Proto mohli třeba aktivitu jako je sex s prostitutkou z pohledu první osoby vynechat. Avšak na druhou stranu je to suprové oživení celé hry. Co si o tom myslíte vy?

O divácký zážitek vás však neošidíme, zde je proto pár videí 18+ 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru