Dnes vyšlo 1 článků

Hacknuté účty na Facebooku šíří podvodnou reklamu na levné brýle Oakley

Uživatelé Facebooku by si měli dávat pozor na další podvod. Na Facebooku se totiž uživatelům zobrazuje reklama na až nemožně levné brýle značky Oakley. Jedná se ale o fake e-shop rb4u.cz, který patří podvodníkovi první třídy. Již v minulosti totiž prodával padělky na stovkách e-shopů a v této aktivitě vesele pokračuje dodnes.

oakley

Oakley zkrátka za pár stovek nepořídíte. Už to by mělo uživatele Facebooku upozornit na podvodný eshop, který koluje na zdi s příspěvky.

benjamin

E-shop rb4u.cz, který nabízí brýle Oakley za pár korun, patří obchodníkovi Benjaminu Kappelovi, který vlastní stovky domén a business s padělky rozjel ve velkém. Rozhodně se zde nejedná o první případ.

zdroj: facebook.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru