Honda: Video dvou tváří, mezi kterými přepínáte zmáčknutím klávesy

Wow! To je asi to jediné, co budete schopní říct po zhlédnutí tohoto videa. Honda UK na YouTube zveřejnila povedenou kampaň pro nový Civic a Civic Type R (sportovní verzi). A od těchto dvou typů auta se také odvíjí celé video.

Takhle je to zřejmě těžko pochopitelné, ale až zhlédnete video, uvidíte sami. Něco takového prostě na celém YouTube nemá obdoby.

Video je běžnou mediální kampaní, která propaguje nový model. Tedy aspoň to tak vypadá. Ovšem když zmáčknete klávesu R, zjisíte, že všechno je jinak. Video totiž propaguje rovnou dva modely. Prvotně vidíte Hondu Civic – rodinné auto, jehož kladný příběh se odehrává ve dne. Při podržení klávesy R však uvidíte model Civic Type R – jeho negativní příběh se odehrává v noci.

honda_the_other_side

Ale ať už se dostaneme k věci. Aby video fungovalo, musíte ho zhlédnout přímo na YouTube, takže rychle zamiřte na tenhle odkaz a zírejte.

Zdroj: We Are Social Media

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru