Tisková zpráva: Hostingové prázdniny bez závazku

Smlouvám na dobu určitou jsme dali dovolenou. Celé letní prázdniny získáte u Coolhousingu stejná zvýhodnění, jaká se dosud pojila jen s dvouletými závazky. Při měsíční platbě tak pořídíte serverhousing už za senzačních 555 korun!

Plnohodnotný serverhousing za tuto cenu již Coolhousing nabízí několik měsíců, ale toto léto je první příležitostí, kdy při měsíční platbě získáte umístění serveru s průměrným příkonem do 50 W v klimatizovaném datovém centru v centru Prahy, zálohovanou 100Mb/s přípojku, zálohované napájení a samozřejmě dohled obsluhy 24 hodin denně naprosto bez závazků.

Akce se vztahuje na všechny služby serverhousingu, pronájmu racků i dedikovaných serverů. Serverhousing začíná na již zmíněných 555 korunách měsíčně, dedikovaný server s Intel Core i3, 8 GB RAM a 500GB pevným diskem již na 1312 korunách měsíčně a konečně 42U rack bez smluvně definovaného příkonu již za 5500 měsíčně.

„Zkušenost nám ukázala, že naprostá většina zákazníků bez smluvních závazků nakonec objednanou službu využívá tak dlouho, že by se jim závazek vyplatil. Z komunikace se zákazníky víme, že když už se rozhodnou pro serverhousing, dělají to obyčejně po zralé úvaze a s vyhlídkou na udržitelnost či rozvoj svého podnikání. Protože v Coolhousingu se snažíme být vždy naprosto transparentní, rozhodli jsme se poslat úvazky na letní dovolenou a vyzkoušet o jejich zvýhodnění rovnou snížit základní cenu. Věříme, že se takový přístup osvědčí,“ vysvětluje Jiří Dvořák, manažer prodeje společnosti Coolhousing.

Serverhousing bez závazku objednávejte na http://www.coolhousing.cz.

Kontakt:

Jiří Dvořák, DiS.

Senior Sales Executive

http://COOLHOUSING.NET

Vinohradská 190, Praha 3

mail: jiri.dvorak@coolhousing.net

tel.: +420 775 310 929

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru