Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Hraj a vyhraj s HP. Společnost HP podporuje největší herní turnaj v Evropě

Hraj a vyhraj s HP. Společnost HP podporuje největší herní turnaj v Evropě

Intel Extreme Masters 2016 v polských Katowicích podpoří i HP portfoliem svých herních notebooků a desktopů. Hraj a vyhraj účast na této jedinečné akci.  

PRAHA, 16. února 2016 – Společnosti HP a Intel přinášejí českým a slovenským fanouškům online zábavy světové finále turnaje Intel Extreme Masters 2016 v počítačové karetní hře HearthStone: Heroes of Warcraft, které se koná ve dnech 4. – 6. března 2016 v polských Katowicích. Na místě této obrovské akce nabídne HP herním příznivcům možnost vyzkoušet si produkty z herního portfolia. Herní počítače HP Pavilion Gaming, HP ENVY 15 a 17 a rovněž počítače HP ENVY Phoenix poskytují vynikající výkon pro širokou škálu hráčů – od rekreačních až po ty profesionální.

„Chceme na herním turnaji představit hráčům a fanouškům her všech úrovní naše portfolio, kde si každý může najít zařízení přesně takových parametrů, jaké mu vyhovuje,“ říká ředitelka HP pro Česko a Slovensko Erika Lindauerová.

Intel Extreme Masters (IEM) je sérií mezinárodních turnajů v elektronických sportech, organizovanou pod záštitou organizace ESL a sponzorovanou společností Intel. Nejlepší hráči světa v ní mají možnost navzájem změřit své síly ve hrách League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II a v doprovodných turnajích i ve hře HearthStone: Heroes of Warcraft. Finálová utkání budou také streamována online.

„Společnost Intel podporuje oblast e-sportu již 15 let. Aktuálně spojujeme své jméno s největší herní událostí – Intel Extreme Masters, jejíž 10. ročník vyvrcholí finálovým turnajem v polských Katowicích. IEM jsou skutečným fenoménem. Loni jen na místě přitáhli přes 100 tisíc diváků a desítky milionů událost sledovaly online,“ říká Pavel Svoboda ze společnosti Intel.

Všichni hráči počítačové karetní hry HearthStone: Heroes of Warcraft z Česka a ze Slovenska mají nyní možnost vyhrát v online turnaji plně hrazenou cestu na finále Intel Extreme Masters 2016. Na stránkách ESL se hráči budou moci zaregistrovat do dvou kvalifikačních turnajů, které se odehrají v sobotu 20. a 27. února. Nejlepších 8 hráčů z každého turnaje se následně utká ve finále v pondělí 29. února o cestu na IEM Katowice 2016 pro 2 osoby. Ta zahrnuje cestu, ubytování i vstupenku na akci, kde se vítěz společně se svým doprovodem může podívat na profesionální hráče v turnajích, seznámit se s herními novinkami a užít si další doprovodné akce. Dalšími cenami v online klání budou i hodnotné hráčské vychytávky ve formě příslušenství značky Razer.

Obchodním partnerem kampaně v Česku a na Slovensku je společnost Alza, u které si uživatelé mohou herní počítače prohlédnout a zakoupit. Alza pro své zákazníky v rámci svých showroomů v Praze a Bratislavě vybudovala i speciální gaming zóny, kde jsou k nalezení ty nejoblíbenější zařízení pro hráče. Mezi ně patří i portfolio HP. 

Herní počítače z portfolia HP oslovují svým výkonem jak rekreační, tak i profesionální hráče. Nové procesory Intel® Core™ 6. generace jsou pak ideální platformou pro herní počítače, kde nabídnou nekompromisní výkon. Do kampaně „Hraj a vyhraj s HP“ patří tyto počítače:

  • Notebook HP Pavilion Gaming 15. Může se pochlubit hlavně speciálním hráčským „jedovatě“ zeleným designem a podsvícením.  Čtyřjádrový procesor  Intel Core i5 a grafická karta NVIDIA GTX 950M poskytnou výkon na to vrhnout se do bitevní vřavy.
  • Notebook HP ENVY 15. Má působivý design a prémiové vlastnosti, které jsou patrné na každé jeho křivce a pixelu. Procesor Intel Core 6. generace, dlouhá životnost baterie a bohatý zvukový prožitek pomohou perfektně proplouvat každodenními povinnostmi i herními světy, ať už jsou kdekoli. 
  • Notebook HP ENVY 17. Nabízí výkon stolního počítače v těle notebooku, což umožní práci a zábavu i mimo pracovní stůl. Velký displej a ohromující výkon díky čtyřjádrovému procesoru Intel Core i7 a zvukový systém Bang & Olufsen umožní dokonale pohlcující momenty ve hrách i mimo ně. 
  • Stolní počítač HP ENVY Phoenix. Ultimátní stroj pro ty nejnáruživější hráče. Elegantní design ve skříni v provedení Tower nenechává nikoho na pochybách, že tento stroj je skutečným výkonnostním přeborníkem. Extrémní výkon, který zajišťuje zejména procesor Intel Core i7 na architektuře Skylake s volitelným přetaktováním, grafika NVIDIA GTX 980 Ti, umožní hrát jakoukoli hru v nejvyšších detailech na Ultra HD rozlišení.

 Bližší informace o herních počítačích HP v nabídce Alza.cz naleznete na: www.alza.cz/HPgaming.

 

O společnosti HP Inc.

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia tiskáren, počítačů, mobilních zařízení, řešení a služeb vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na http://www.hp.com.

O ESL

Electronic Sports League je největší nezávislá eSport značka na světě, která je lídrem v herním odvětví. Má za sebou několikaleté zkušenosti s offline a online soutěžemi po celém světě. Více informací o ESL naleznete na  http://play.eslgaming.com  

O společnosti Alza

Alza je lídrem internetového trhu a udavatel trendů, působící v 26 zemích EU. Alza v nedávné době spustila unikátní klubový program Alza Premium, odstartovala AlzaVenture na podporu start-upů, AlzaBoxy pokryla celou republiku, otevřela zbrusu novou Alza TechZone v Praze-Holešovicích a vybudovala obří logistické centrum na Slovensku. Více informací naleznete na http://www.alza.cz.

Štítky: , , ,

Komentáře

Nahoru