Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone s mimořádně dlouhou výdrží baterie

Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone s mimořádně dlouhou výdrží baterie

Společnost Huawei, přední světový poskytovatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), uvádí od března na český trh nový smartphone klasické konstrukce HUAWEI Honor 2. Telefon, který je více než důstojným nástupcem úspěšného modelu Honor, nabízí znatelné vylepšení ve všech směrech. Honor 2 využívá operační systém Android 4.0 ICS, má 8megapixelový fotoaparát s BSI snímačem a autofokusem a o rychlý chod se stará čtyřjádrový procesor s taktem 1,4 GHz. Honor 2 nabízí ve své třídě oproti telefonům konkurenčních výrobců až o 30 procent nižší spotřebu energie.

Přístroj zaujme výborným řemeslným zpracováním v klasickém designu, do kterého se podařilo výrobci vměstnat vše, co byste od dnešního smartphonu čekali. Hlavním ovládacím prvkem je dotykový IPS LCD displej s úhlopříčkou 4.5″ s rozlišením 720 x 1280 pixelů a pixelovou hustotou 326 PPI (pro srovnání: displej telefonu HTC One X disponuje 312 PPI a Samsung Galaxy S3 má 306 PPI). Díky kapacitní technologii je velmi snadno ovladatelný. Čtyřjádrový procesor Huawei K3V2 s frekvencí 1,4 GHz spolupracuje s 1 GB operační pamětí RAM. Tato kombinace se postará o bezstarostný chod většiny aplikací a her. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich. K dispozici je 8 GB vnitřní paměti pro vaše data, kterou je možné rozšířit až do 32 GB pomocí microSD paměťové karty.

Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone

Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone

Kvalitní fotografie pořídíte osmimegapixelovým fotoaparátem s duálním LED bleskem a automatickým ostřením. Telefon zvládne natočit video ve FullHD kvalitě. K dispozici je také sekundární fotoaparát, který poslouží zejména k videohovorům. Samozřejmostí je podpora 3G a rychlých datových přenosů HSDPA, HSUPA, dále Wi-Fi včetně Wi-Fi hotspot, 3,5mm audio konektor pro audio přenos, microUSB konektor pro data a nabíjení, duální mikrofon, duální reproduktor, nebo DLNA připojení. Čas na cestách vám zkrátí FM rádio s RDS.

O energii telefonu se stará 2150mAh Lithium-Ionová baterie s mimořádné dlouhou výdrží. Honor 2 je navíc vybaven unikátní úspornou technologií Huawei, která řídí a optimalizuje chod a spotřebu energie celého přístroje. Huawei se díky použití vlastní čipové sady K3V2 HiSilicon podařilo od počátku vývoje přidat vlastní funkce úspory energie, které jsou tak implementovány přímo na čipu. Kromě toho vývojáři dále zdokonalili software pro řízení napájení. Na základě toho bylo dosaženo 30% úspory proti běžně dostupným srovnatelným řešením.

HUAWEI Honor 2 je od března dostupný u vybraných prodejců v černém provedení za doporučenou cenu 7.990,- Kč vč. DPH.

Technické parametry HUAWEI Honor 2

Operační systém Android™ 4.0 ICS doplněný o 3D uživatelské rozhraní Huawei Hap 5.2
Sítě a data UMTS -1/-51 pásmaGSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
Displej IPS LCD kapacitní, 720 x 1280 pixelů, 4.5 palce
Fotoaparát 8 MPx, 3264 x 2448 pixelů, autofocus, BSI, dvoudiodový LED blesk, FullHD video při frekvenci 30 snímků za sekundu, 1.3 MPx přední kamera, fce detekce úsměvu a panoramatických fotek
Navigace GPS, A-GPS, Google Mapy, elektronický kompas
Procesor čtyřjádrový 1,4 GHz procesor Hi-Silicon K3V2 (Cortex-A9)
Konektivita HSPA, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot, microUSB v2.0, BlueTooth verze 3.0 s A2DP
Hudba a zvuk Duální mikrofon a stereofonní dolby reproduktory
Paměť Vnitřní 8 GB, operační 1 GB RAM, podpora microSD paměťových karet až do 32 GB
Aplikace GMS (Gmail™, Google Talk™, Gmaps™),
Klient pro Facebook, Twitter, a Google+, Správce souborů, diktafon, Klient pro Microsoft© Exchange Email Server, SW pro čtení Word, Excel, PPT, PDF
Ostatní Senzory pohybu, okolního světla a přiblížení, gyroskop, signalizační stavová dioda, podpora technologie DLNA, MHL-HDMI vstup, All Backup
Rozměry 134 (d) x 67.5 (š) x 10.5 (h) mm
Hmotnost 145 g
Baterie 2150mAh Li-Ion s technologií úspory energie

Fotografie chytrého telefonu HUAWEI Honor 2

Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone

Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone je nádherný

Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone

Nový Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone

Huawei Honor 2

Naprostá novinky – Huawei Honor 2

Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone

Huawei Honor 2

Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone

Huawei Honor 2

Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone

Huawei Honor 2 zezadu

O společnosti Huawei Device

Ke konci roku 2012 se výrobky a služby Huawei používají ve více než 140 zemích a slouží více než třetině světové populace. Huawei rovněž po celém světě založila více než 20 výzkumných a vývojových center, mimo jiné ve Spojených státech, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Spotřebitelská divize patří mezi tři hlavní divize společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, mobilní širokopásmová zařízení, domácí zařízení, cloudy a chipsety pro spotřebitele. Huawei Consumer Business Group má více než 20 let bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), rozsáhlou globální síť, velmi rozsáhlé globální provozovny a partnery. Cílem této divize je prostřednictvím společnosti Huawei Device přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celý svět možností a vytvářet mimořádné zážitky pro lidi na celém světě.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru