Hutní materiál

Patří k top firmám v České republice věnující se výrobě hutního materiálu. Společnost se specializuje na výrobu bezešvých a svařovaných trubek. K čemu se jednotlivé výrobky využívají, tím se zabýváme níže.

Co to jsou bezešvé trubky a k čemu se používají?

Bezešvá trubka je ocelová trubka, jež se válcuje za tepla v jakosti 11 353. Válcováním je myšleno, že zahřátý materiál je položen mezi dva válce, jež z něj mechanicky vytvarují materiál požadovaného tvaru.

Standardní výrobní délky ocelových tyčí a trubek jsou v rozmezí od 5,0 m do 7,0 m. Bezešvé trubky o větších rozměrech je pak nutné si nechat vyrobit na míru. Bezešvé trubky se následně používají na trubkové konstrukce, potrubí pro vedení vody, páry, vzduchu, plynu apod.

Co to jsou svařované trubky?

Svařované trubky se vyrábějí skružením ocelových plechů a svařením podélným svarem. Používají se pro stavbu strojů, výrobu tlakových nádob a pro dopravu vodných roztoků (včetně pitné vody).

O společnosti rt steel s.r.o.

Firma rt steel s.r.o.  sídlí v Chomutově. Zaměřuje se na výrobu hutního materiálu, ocelových trubek a tyčí, nerezových a bezešvých trubek. Specializuje se na výrobu materiálu, jež se používá k výrobě kotlů a části energetických zařízení. Doplňkovou činností firmy rt steel s.r.o. je broušení a dělení materiálů o délce až 14 metrů, broušení je možné u materiálu o průměru 100 mm – 1200 mm. Společnost rt steel s.r.o. vyrábí a dodává hutní materiál, ocelové trubky a tyče, nerezové a bezešvé trubky a jiné výrobky v normách ČSN, DIN, EN, ANSI, ASTM, GOST.

Zároveň je společnost rt steel s.r.o.  schopná uspokojit jakékoliv požadavky zákazníků týkající se výroby hutního materiálu na míru. Zabývá se taktéž obráběním kovů. Dále je společnost rt steel s.r.o. schopná pro klienty zajistit klasické frézování, CNC frézování, sváření a další povrchové úpravy materiálu na přání zákazníka.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru