Hyperrealistické oči vypadají jako na fotce

Texaský umělec vytváří kresby hyperrealistického směru, které byste vážně považovali za fotografie prvotřídní kvality. Bohužel ne, vážně se jedná o dokonalou kresbu…

Docela zajímavá přezdívka „Redosking“, a komu patří? Tajemnému umělci z Texasu, který má vážně šikovné ruce. Jeho koníčkem je kresba hyperrealistických ilustrací, které se mu vážně daří. Proto měly i velký úspěch na sociálních sítí, především na Instagramu a Facebooku.

Oči a kůže, nic víc…

Popravdě následující obrázky ukazují pouze oči a kůži kolem nich, ale věřte, že kdybych přepsal název tohoto článku na např. „Oči, jak je neznáme“, tak byste si mysleli, že se jedná o reálné fotky očí (ovšem, když kolem toho nebudou ty tužky…). Dále si všimněte, jak si dal autor vážně záležet na dokonalosti veškerých detailů, takže to je vážně stoprocentně propracované i po stránce lesku a odrazu, atp. Pokud by vás toto umělý zajímalo natolik, tak se můžete podívat na jeho již zmiňovanou stránku, kde naleznete, i jak autor postupoval.

o5 oci1 oci2 oci3 oci4

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru