Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: HyperSlevy.cz nejsou Hypersleva.cz

HyperSlevy.cz nejsou Hypersleva.cz

HyperSlevy.cz nejsou Hypersleva.cz. Vyjádření ke vzniklé situaci:

HyperMedia, a.s. je silná a stabilní mediální společnost s desetiletou tradicí, aktivně působí ve 30 zemích světa a na českém trhu provozuje 32 internetových portálů. Mezi tyto patří i skupina slevoportálů, v čele s nejznámějším portálem HyperSlevy.cz, který patří do absolutní špičky na českém trhu a již téměř tři roky přináší svým spokojeným zákazníkům denně až 150 aktivních slev ze všech regionů ČR.

S portálem HyperSleva.cz, který je nyní v insolvenčním řízení nemá ani společnost HyperMedia, a.s., ani portál HyperSlevy.cz absolutně nic společného a jedná se pouze o podobnost názvů obou zmíněných portálů.

Dlouhodobá spolupráce s poskytovateli slev a desetitisíce spokojených zákazníků, jsou silným argumentem pro to, že HyperSlevy.cz jsou spolehlivě fungujícím slevovým portálem. Výplata peněz poskytovatelům slev probíhá řádně a včas a zákazníci tak mohou bez rizika využít výhodně zakoupených služeb či zboží. Veškeré nabízené slevové akce na HyperSlevy.cz jsou pojištěny u pojišťovny AXA Assistance. Vše si může široká veřejnost ověřit online přímo na http://www.HyperSlevy.cz, nebo telefonicky na zákaznické lince 844 444 777.

Celá tato kauza poškozuje dobré jméno jak společnosti HyperMedia, a.s., tak samotného slevového portálu HyperSlevy.cz, a proto se i touto formou snažíme informovat všechny naše obchodní partnery i zákazníky, že NEJSME a nikdy jsme nebyli provozovateli portálu Hypersleva.cz, který je nyní v insolvenci.

Pro porovnání zde uveřejňujeme kompletní informace o obou společnostech a upozorňujeme, že ač mají majitelé těchto společností shodná jména, jedná se o dvě rozdílné osoby.

HyperMedia, a.s., provozovatel slevového portálu HyperSlevy.cz

– IČ: 272 51 748

– Sídlem: Doudlebská 1699/5, Praha 4

– Předseda představenstva: Petr Beneš, bytem Kralická 933/8, 10000 Praha 10

Hypersleva, s.r.o. – v insolvenci

– IČ: 287 31 336

– Sídlem: Pražská 141/22, Liberec II

– Jednatel: Petr Beneš, bytem Dobrodružná 757, 46312 Liberec XXV

Kontakt:

Petr Beneš,

Výkonný ředitel HyperMedia, a.s.

Provozovatel portálu http://www.HyperSlevy.cz

benes@hypermedia.cz

kontakt marketing: 234 776 863

HyperMedia, a.s.

Společnost HyperMedia, a.s. založili v roce 2003 Petr Beneš a Jan Šmidák portálem HyperInzerce.cz, který je v současné době největším inzertním portálem v České republice a je rozšířen do třiceti zemí. Nyní, tedy o necelých deset let později, patří HyperMedia, a.s k nejvýraznějším hráčům na českém trhu v oblasti provozování internetových portálů. Společnost dosud vlastní 32 portálů v České republice, které poměrně rychle získaly vysokou oblibu uživatelů, jejichž počet neustále roste, a tím posilují významnou pozici společnosti – tyto projekty navštěvují miliony lidí a mají stovky tisíc registrovaných uživatelů.

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru