Dnes vyšlo 1 článků

ICAROS: Kombinace virtuální reality a fitness

Mnichovská firma ICAROS GmbH vytvořila zařízení, které kombinuje počítačové hry s fitness. Tento systém uživatelům umožňuje dopřát si aktivní trénink, létat, potápět se a mnohem více. Cvičení je mnohdy fyzicky náročné, ale zato se při něm rozhodně nebudete nudit!

Máte problém dokopat se ke cvičení, protože tělocvična vás zkrátka nudí a do přírody to máte daleko? Raději byste se potápěli v moři? Pak vás určitě bude motivovat k pohybu systém ICAROS, který spojuje virtuální realitu s fitness.

Součástí systému je stroj, regulátor a VR brýle. Bezdrátový herní systém zapojuje různé svalové skupiny, zejména pak v oblasti krku, hrudníku, ramen atd. Cena tohoto systému se pohybuje kolem 7 900 EUR (cca 213,5 tis Kč). Nicméně, tento způsob fitness si můžete vyzkoušet v některých hernách s virtuální realitou.

zdroj/foto. icaros

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru