Ice Bucket Challenge: K výzvě se přidal i Homer Simpson

Stačí napsat #icebucketchallenge a vyhledávač nalezne tisíce videí, kde se někdo polévá studenou vodou. Tuto výzvu vyzkoušelo již mnoho známých lidí. Z těch českých stojí předevím za zmínku ministr financí Andrej Babiš, který také přistoupil na tuto ledovou koupel. Ze světa to je ještě více lidí – několikrát zmiňovaní Mark Zuckerberg nebo Bill Gates a nebo dokonce i Superman (kupodivu). Avšak televizní stanice FOX má také jednu osobu, která se nechala dobrovolně polít studenou vodou a hodit na sebe dodávku se zmrzlinou…

Kbelíková výzva se stále šíří dál do všech vrstev populace. Nejedná se již pouze o záležitost klasických uživatelů, ale také známých lidích. Jako například několikrát zmiňovaný Mark Zuckerberg, Bill Gates a další. Televizní stanice Fox také reagovala na tento povedený challenge. Jak? Do akce poslala hlavní postavu z nejoblíbenějšího amerického animovaného seriálu. Možná již jasné – Ice Bucket Challenge si totiž na vlastní pěst vyzkoušel Homer Simpson. A jak to dopadlo?

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru