Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: IFC Markets uvádí na trh novou verzi obchodní platformy NetTradeX Android

 

Společnost IFC Markets  s potěšením oznamuje novou verzi NetTradeX  1.4.0 pro Android,  ke které jsou přidány nové funkce.

Společnost IFC Markets s potěšením oznamuje vydání nové verze NetTradeX pro Android.  V něm jsou k dispozici grafické objekty na grafech (linie trendu, kanály, Fibonacci úrovně atd.). Ve starších verzích platformy pro Android byly pouze ukazatele technické analýzy, což může určitě být překážkou pro obchodníky při provádění své vlastní technické analýzy. 

Připomeňme si, že obchodní platforma  NetTradex  je k dispozici na PC, iOS, Android a na mobilních zařízení, což dělá obchodování snadno, rychlé a dostupné. Na zařízeních Android obchodníci si mohou snadno otevřít Reálné a Demo účty, otevřít a zavřít obchodní pozice, nastavit různé příkazy, sledovat obchodní historii, bilanci účtu atd. IFC Markets věnuje velkou pozornost obnově terminálu s nejnovějšími funkcemi pro uspokojení všech  požadavků obchodníků. Dostupnost grafických objektů na Andorid je velmi důležitým faktorem pro všechny ty obchodníky, kteři  při provádění technické analýzy se potýkají s omezeními, kvůlu faktu, že byly k dispozici pouze ukazatele. Od té doby oni budou mít možnost provádět přesnější analýzu na zařízeních Andorid, které dělají obchodní proces efektivnějším.  

http://www.ifcmarkets.cz/

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru