Tisková zpráva: IMPRO LIVE! pracuje s pozitivní energií

IMPRO LIVE! pracuje s pozitivní energií

Praha 16. května 2014 – IMPRO INSTITUT přichystal nový model IMPRO LIVE!, který uvede k životu 22. května ve 20:00 již tradičně v Impact Hub v Praze na Smíchově. Hlavním argumentem pro návštěvu tohoto workshopu je nalezení způsobů získávání energie pro zvládání úkolů v osobním i pracovním životě. IMPRO INSTITUT to má totiž jinak, proč se tedy nesvést na vlně inspirace a povzbuzení?

Modely řízení času pro práci i osobní potřeby jsou závislé na schopnosti nalézat řešení vytížení časového harmonogramu pro co nejefektivnější výsledek a prioritizovat úkoly dle jejich důležitosti a náročnosti. IMPRO INSTITUT pojímá řízení a nastavení harmonogramu aktivit jiným způsobem a nabízí účastníkům workshopu alternativu ve formě „Energy Managementu“ (vychází z ustáleného pojmu Time Management – řízení času vs. Energy Management – řízení energie).

„IMPRO LIVE! bude tentokrát zaměřeno na techniky efektivního hospodaření s vlastní pozitivní energií a objevování jejích bezedných zdrojů v nitru každého z nás. To je vzhledem k pracovnímu vytížení a  volnočasovým aktivitám mnohem důležitější než organizace času. I když jste dokonale časově organizovaní, nemusíte vždy nalézt dostatek energie pro splnění úkolů, které jste si dali,“ tvrdí Martin Vasquez, lektor improvizačních dovedností v IMPRO INSTITUTU.

Pozitivní přístup aktivuje mozek ve zcela jiných oblastech, než na které je běžně zvyklý. Tomu také přizpůsobí zásobování krví důležitá centra v těle. Vztah mezi pozitivní energií a fyziologickými reakcemi si budou moci návštěvníci během IMPRO LIVE! vyzkoušet na vlastní kůži. Nebudou chybět také improvizovaná představení zkušených herců, ve kterých ukáží, jak spolupracovat, reagovat na změnu a kreativně ji využít ve svůj prospěch.

Kapacita IMPRO LIVE! je omezena, místa je nutné si rezervovat na e-mailu info@improinstitut.cz. Více informací naleznete ZDE.

 

O Impro institutu

Impro institut navazuje na tradici výuky a rozvoje improvizačních disciplín a technik zahraničních souborů. Současným propagátorem a jednou z nejvýznamnějších osobností technik improvizace v České republice je Martin Vasquez, zakladatel Impro institutu. Prostřednictvím tohoto subjektu sdružuje výrazné osobnosti z oblasti improvizačních disciplín a technik, které rozvíjejí a posilují vlastnosti z oblastí improvizace, kreativity, komunikace a týmové synergie. Impro institut se dále snaží poukázat na současné chybné vnímání improvizace jako formy laciné zábavy pro široké masy diváků.

Martin Vasquez je absolventem pražské DAMU a Divadelní fakulty JAMU v Brně. Je zakladatelem České improvizační ligy a improvizačního divadla JUST! IMPRO, se kterým pravidelně vystupuje ve Švandově divadle v Praze. Své zkušenosti již řadu let předává na českých i zahraničních workshopech, seminářích a stážích zaměřených na trénink improvizace, argumentace a dalších komunikačních a prezentačních dovedností. Od roku 2006 účinkuje v pořadech Slam Poetry a v televizní stand-up comedy show Na stojáka natáčené živě pro Českou televizi a televizní kanál HBO. V roce 2012 založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem Impro institut, které připravuje kurzy a workshopy pro korporátní klientelu i veřejnost. V letošním roce vydal ve spolupráci s nakladatelstvím GRADA svou knihu s názvem „Buďte mistry improvizace“.

 

Kontakty pro média

Lukáš Meitner

+420 607 489 996

meitner@improinstitut.cz

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru