Dnes vyšlo 1 článků

Infografika: Jak si uspořádat šatník

Infografika: Jak si uspořádat šatník

Strávíte každé ráno spoustu drahocenných minut vymýšlením, co si vezmete na sebe a hledáním, kde to všechno, co si nakonec chcete vzít, vlastně je? Tak to byste se měli podívat na následující infografiku, která vám poradí, jak si uspořádat šatník a dokonce vám vysvětlí, jaké oblečení by nemělo chybět ve vaší skříni.

Své oblečení byste měli mít uspořádané podle barvy nebo rozdělené podle toho, o jaké se oblečení se jedná. Infografika vám také poradí, co složit a co pověsti – dokonce se dozvíte, že košile a sukně by se měly věšet na různá ramínka. Získáte podvědomí i o pár užitečných tipech, díky kterým ušetříte místo ve své skříni. A v neposlední řadě se dozvíte, co by nemělo chybět v dámském šatníku – a zároveň kolik málo kusů oblečení by každé ženě mělo stačit. Až si tedy bude vaše přítelkyně nebo kamarádka stěžovat, že nemá co na sebe, rozhodně jí ukažte tuto infografiku a vysvětlete jí, že je na tom ještě dobře. :-)

clothesGuide

Zdroj: krupicova.wordpress.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru