Instagram žije novými a novými selfie po sexu

Instagram zasáhla nová infekce, která se poměrně rychle šíří – selfie po sexu!!! Tato nákaza se v posledních několika týdnech stala velice populární, proto bychom na Instagramu našli lidi s rozcuchanými vlasy a unaveným výrazem, jako kdyby se o chvíli před vyfocením po nich projel parní válec…

Láska a sex se šíří po Instagramu! Abych byl trošku konkrétnější, spíše fotky po sexu s jasným a námi známým stylem – selfie. Lidé, respektive oddaní uživatelé sociálních sítí si vždycky naleznou nějaký způsob, jak se pobavit a „jak si užívat života na -plné koule-“ Takže pokud byste se chtěli inspirovat nebo „podívat“, jak vypadají různí lidé po sexu, podívejte se na Instagram – #Aftersex nebo #Aftersexhair, kde naleznete hodně lidí s rozcuchanými vlasy (jako po hurikánu) a s unaveným úsměvem.

#Aftersex

Jako každá novinka, i této nechybí oblíbené parodie… A jak se dá vytvořit parodie na selfie fotky po sexu? Přidejte živého či plyšového pejska, přidejte do #Aftersex a dílo je hotovo!

AS1 AS2 AS3 AS4 AS5 AS7 AS8 AS9 AS10 AS11 AS12

Zdroj: bigpicture.ru

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru