Internet jako pracovní nástroj po handicapované

Internet jako pracovní nástroj po handicapované

Odjakživa jsem byl příznivcem moderních technologii a snažil sem se je využívat k mojí práci. Internet jakožto pracovní nástroj využívám již řadu let. Živím se tvorbou webových prezentací a díky internetu mohu s klienty komunikovat z pohodlí domova, což je pro člověka s handicapem výhodnější, než neustále docházet do zaměstnání. Na vozíčku jsem od mala a abych řekl pravdu, měl jsem kdysi ze svého budoucího zaměstnání strach. Bylo to v době, kdy internet nebyl tak rozšířen jako dnes a já jsem neměl o tvorbě webů ani ponětí.

Nedávno jsem se rozhodl pro založenie firmy a celý proces jsem zvládl opět přes internet Pro nás vozíčkáře je internet opravdu nepostradatelný a pomáhá nám jak v osobním životě (na internetu je mnoho možností seznámení), tak v tom pracovním. Ce týče společnosti, kterou jsem založil, jednal se o ready-made společnost, takž jsem se nemusel starat o vyřizování dokumentů a skládat základní kapitál, což rozhodně potěšilo.

Co se mé práce týče, dělám nejen grafické návrhy webových prezentací, ale také je rovnou kóduji. S kolegou plánujeme zakoupit vlastní servery a rozšířit naší nabídku o webhosting. Celý obchodní model máme promyšlený a určitě se můžete těšit také na webhosting zadarmo. Těším se, až se projekt rozjede a my potrápíme konkurenci. Míříme velmi vysoko a rozhodli jsme se naší firmu dostat do podvědomí podstatné části uživatelů internetu. Důležitá pro nás byla registrácia domén, které poslouží jako reklamní podpůrné weby pro budoucí nabídku webhostingu. Až se vše rozjede, určitě se o naší nabídce dozvíte.

Štítky:

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru