Tisková zpráva: Internetová aukční síň eBay si vybrala společnost Lionbridge jako svého partnera pro překlady v rámci iniciativy přeshraničního prodeje v Evropě

Rozhraní Lionbridge onDemand pro programování aplikací (API) pro překlady umožní obchodníkům na eBay rozšířit zdroje tržeb z přeshraničního obchodu

Společnost Lionbridge Technologies, Inc. (burzovní index Nasdaq: LIOX) dnes oznámila, že internetová eBay spolupracuje s Lionbridge na využití aplikace onDemand API. EBay si zvolila Lionbridge za svého partnera pro překlady v rámci své iniciativy zaměřené na přeshraniční obchod v Evropě. Integrované řešení umožní obchodníkům na eBay snadno překládat sestavy pro zalistování v rámci partnerských platforem eBay.

Osm z největších platforem internetového obchodování, které obchodníci eBay využívají, již začlenilo aplikaci Lionbridge přímo do svých platforem, aby umožnili bezproblémové překlady. Lionbridge a eBay očekávají, že se další poskytovatelé internetového obchodování připojí k iniciativě přeshraničního obchodu, protože obchodníci s eBay rozšiřují své zdroje tržeb v různých zemích.

Očekává se, že objem přeshraničního internetového obchodu v Evropě dosáhne do roku 2020 objemu 130 miliard amerických dolarů, podle světové poradenské firmy OC&C Strategy Consultants. eBay je jednička, která pomáhá zákazníkům nakupovat od obchodníků v jiných zemích a aby byla tato aktivita v měřítku eBay možná, jsou vyžadovány vysoce automatizované a efektivní procesy překladu. eBay si vybrala společnost Lionbridge kvůli jejímu modelu produkce onDemand, který zaujímá přední místo na trhu a který kombinuje nejmodernější světové rozhraní pro programování aplikací v oblasti překladů s procesem automatizace překladů Six Sigma.

„Víme, že jazyková bariéra je pro firmy, které chtějí pronikat na mezinárodní trhy skutečnou překážkou. Kromě logistiky představují překlady pro eBay nejdůležitější strategickou oblast, kam zaměřuje programy přeshraničního obchodu, který podporuje eBay obchodníky. Tím, že spolupracujeme s Lionbridge a nabízíme překlady tisícům našich prodejců, očekáváme, že je budeme schopni podpořit v rámci přeshraničního prodeje v Evropě,“ řekl Eben Sermon, ředitel mezinárodního prodeje společnosti eBay.

V současné době platformy internetového obchodování, kde eBay působí, zahrnují Afterbuy, Channel Advisor, eFulfillment, eSeller Pro, 4Sellers, Linnworks, M2EPro(Magento) a PlentyMarkets. Obchodníci na těchto platformách si nyní mohou vybrat produkty a pokud chtějí překlad, kliknout, a procházet trhy v místním jazyce aniž by museli platformu opustit.

„S týmem eBay úzce spolupracujeme už mnoho let a velice oceňujeme příležitost pracovat společně na tomto důležitém úkolu,“ řekl Marc Osofsky, vedoucí marketingu Lionbridge. „Překlad se stává důležitým rysem platforem internetového obchodování. Tento program je příkladem toho, co budoucnost znamená pro světový internetový obchod.“

Aplikace onDemand API společnosti Lionbridge je první rozhraní pro programování aplikací (API), které umožňuje podporu celé řady možností překladu, cenových hladin a typů obsahu. Největší světová překladatelská firma Lionbridge vyvinula aplikaci onDemand API, která umožňuje technologickým platformám psát do jednoduchého rozhraní RESTful API namísto toho, aby řídila jednotlivé integrace a vyvíjela na míru šitá vývojová řešení s mnoha poskytovateli.

„Jako největší poskytovatel jazykových služeb a společnost zařazená do žebříčku sta důvěryhodných firem časopisu Forbes Top 100, je Lionbridge přirozeným poskytovatelem předních rozhraní pro programování aplikací pro překlady v sektoru internetového obchodování,“ řekl Rory Cowan, generální ředitel Lionbridge. „Internetové obchodování vyžaduje rychlost, rozsah, kvalitu a efektivitu překladů k tomu, aby se předpokládané objemy internetového obchodování staly realitou. Naše platforma onDemand se ideálně hodí k tomu, aby uspokojila tyto potřeby.“

O společnosti Lionbridge

Lionbridge umožňuje více než 800 předních světových značek zvyšovat podíl na mezinárodním trhu, rychlé přijetí produktů a efektivní zapojení jejich zákazníků na místních trzích na celém světě. S využitím našich platforem moderní cloudové technologie a naší světové základny více než 100 000 profesionálních pracovníků v oblasti cloudu, poskytujeme překlady, online marketing, globální správu obsahu a řešení pro testování aplikací, které zajišťují konzistenci značek v globálním měřítku, lokální relevanci a technickou upotřebitelnost. Společnost Lionbridge má sídlo ve Walthamu v americkém státě Massachussetts a provozuje centra pro poskytování řešení ve 26 zemích. Další informace naleznete na internetové adrese http://www.lionbridge.com.

Kontakty:

Sara Buda

Lionbridge Technologies

Tel : 781-434-6190

Email : sara.buda@lionbridge.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru