Inzerce: Automobily KIA

Kia Motors Corporation je výrobce kvalitních automobilů pro všechny generace. Založena byla v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou.  Jméno Kia znamená v překladu “pochází z Asie“.

Je členem skupiny Hyundai-Kia Automotive Group a její cíl je být jedním z největších výrobců automobilů na světě.

Kia vyrábí ročně více než 2,7 milionu automobilů v 9 výrobních a montážních závodech v 5 zemích světa. Ty jsou následně prodávány prostřednictvím sítě distributorů a dealerů ve 150 zemích celého světa.

Značka Kia se dlouhodobě angažuje v oblasti sportu. Je hlavním partnerem tenisového grandslamového turnaje Australian Open, celosvětovým oficiálním sponzorem tenisového Davisova poháru a také partnerem španělského tenisty, čtyřnásobného vítěze French Open a letošního Wimbledonského vítěze, Rafaela Nadala. Kromě toho je značka rovněž hlavním automobilovým partnerem UEFA pro evropské (Euro 2008 – 2012) a světové (2010-2014) fotbalové šampionáty.

Kia Motors Czech je výhradním dovozcem automobilů značky Kia do České republiky, ve které působí od dubna roku 1994. Za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Na našem trhu najdete modely Picanto, Rio, pro_cee´d, Cee’d, Cee’d Sporty Wagon, Magentis, Opirus, Carens, Carnival, Sportage, Sorento, Soul, Venga. Najde si zde svůj vůz tedy úplně každý.

S nákupem nového vozu vám pomůže dealer KIA DOLNIS S.R.O. Firma vznikla již v roce 2004. Proto má bohaté zkušenosti s prodejem vozů KIA na českém trhu. Účastní se i řady motoristických výstav, kde prezentuje vozy této značky.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru