Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Bezpečnostní audity webů zdarma

V posledních dnech přibývá stále více útoků hackerů. Tento útok může být velice škodlivý a vaši pověst rázem znatelně klesne. Přece jen data klientů mohou být v mnoha případech značně citlivými údaji. Proto jakýkoliv únik do cizích rukou znamená problém.

Kvalitní web by tedy měl nejen dobře vypadat a rychle fungovat ale také být kvalitně zabezpečen proti útokům. Jestliže si chcete být jisti, je vhodné obrátit se na odborníky s žádostí o bezpečnostní audit.

Firma PRONETmedia s.r.o. je odborníkem ve svém oboru. Provede vám bezpečnostní audit webových stránek, webových aplikací nebo e-shopů. Navíc jestliže váš web projde auditem na 100%, nezaplatíte ani korunu. Bezpečnostní audit vám pomůže odhalit především kritické chyby jako jsou Cross Site Scripting (XSS),SQL Injection, Blind SQL Injection, Cross-site Request Forgery (CSRF, XSRF), Clickjacking a PHP Injection.

Například SQL Injection patří mezi velmi kritické chyby aplikací. Tato chyba umožňuje útočníkovi měnit, mazat a zobrazit data z vaší databáze. K těmto datům mohou patřit přístupové hesla, informace o objednávkách a další citlivé informace. V databázích se totiž v současné době ukládají v podstatě veškerá data.

Nejběžněji dochází k tomuto útoku pomocí formulářům, změnou URL adresy nebo podstrčením cookies. Náchylné na tento útok jsou prakticky všechny dynamické skriptovací jazyky.

Bezpečnost webu je důležitá jal pro vás tak pro vaše zákazníky. Nelze ji tedy přehlížet. Investice do bezpečnostního auditu se vám mohou mnohonásobně vrátit. Díky PRONETmedia s.r.o. budete moct v klidu spát.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru