Inzerce: Brány

Máte malou nebo naopak příliš velkou garáž a proto se bojíte, že bude problém pořídit nová vrata? Navíc chcete vrata v barvě vaší omítky třeba i s nerezovým doplňkem ladícím se vstupními dveřmi? K tomu byste potřebovali nový plot s bránou, který bude ladit dohromady s vaším domem?

Nyní můžete na všechny vaše obavy zapomenout. Firma LOMAX vyrobí vyladěná garážová vrata, plot i bránu přesně podle vašich představ.

O výrobě v LOMAXu se vždy hovoří ve spojení s kvalitou a precizním zpracováním. Použitý hutní materiál u bran je vysoce kvalitní s příslušnými atesty. Sváry se stejně jako celá konstrukce žárově pozinkují, čímž se dosáhne kvalitní antikorozní ochrany na všech plochách. Na horní konce plotů se připevňují koncovky, což jsou galvanicky pozinkované odlitky v různém designu. Hotový výrobek se lakuje v odstínech RAL nebo železoslídovými barvami s hrubou strukturou. Výsledkem je nepřeberné množství kombinací.

Díky speciální výrobní technologii vám LOMAX vyrobí i vrata přímo na míru. A to jak co do velikosti, tak do vzhledu. Můžete vybírat ze 7 typů imitací dřeva a kromě toho máte k dispozici ještě volbu 2500 barevných odstínů.

Svou fantazii můžete probudit i co se týče prolisů vrat. K dispozici jsou základní typy: kazeta, lamela, středový prolis nebo zcela bez prolisu. Pokud však přicházíte s vlastním návrhem, opět to není žádný problém.

Poté stačí už jen vybrat, jestli chcete vrata sekční, posuvná nebo rolovací.

Posuvné brány od LOMAXu vás okouzlí

LOMAX vám udělá plotové výplně v brankách stejné jako u vašeho nového plotu. Na výběr máte z branek křídlových a posuvných, které rovněž LOMAX vyrábí a dodává včetně jejich automatizace.

Tyto brány si můžete nechat osadit pohony. Pohony bran se vyznačují vysokou spolehlivostí s minimální údržbou.

Vaše nové vrata a brány od LOMAXU vám budou závidět všichni v ulici.

Díky efektivnímu řízení procesu výroby a propracované široké prodejní síti je LOMAX schopen uspokojit každého zájemce o kvalitní produkt bez kompromisu. Dodá vámi zvolené zboží, na kterékoliv místo v České a také Slovenské republice. Vše získáte s dlouholetou zárukou.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru