INZERCE: Buďte v bezpečí

INZERCE: Buďte v bezpečí

V dnešní době abyste se báli i o mobil, který máte v kapse. A u nás v Česku se s vámi zrovna nikdo mazlit nebude. V jiných zemích si můžete klidně nechávat odemčený dům nebo auto a nic se vám neztratí. Tady to tak ovšem nefunguje. A tak je lepší se preventivně dobře chránit. A nejen sebe. Ale hlavně také svůj majetek.

Ptáte se, jak to udělat? Jedno je jisté. Sami na to prostě nestačíte. Můžete si pořídit různé alarmy nebo bezpečnostní systémy. Ale víte, co je ještě lepší? Poohlédnout se přímo po nějaké bezpečnostní agentuře. Tam se o vás totiž postarají komplexně.

A není to jen o bezpečnosti. Například společnost KBS Security z Jablonce nad Nisou vám kromě ostrahy objektu, nebo vlastního Pultu centrální ochrany, nabízí i recepční a úklidové služby s dodávkou hygienických materiálů. Zařídíte si jednu firmu a zaplácnete tak dvě mouchy jednou ranou. Nebo dokonce tři. Díky jejich dvacetileté tradici a tomu, že jsou držiteli certifikátu ISO 9001:2008, si rovněž nemusíte vůbec dělat starosti s kvalitou jejich odvedené práce.

A co že přesně od nich můžete očekávat?

  • Pult Centralizované Ochrany. Tahle ochrana je ideální pro 21. století. Pokud se něco děje, PCO to zaznamená. Informuje vás o jakékoliv netypické situaci – výpadku elektrického proudu, úniku plynu nebo výkyvu teploty. A pokud se spustí poplach, bude informován dispečer a ten ihned pošle zásahovou jednotku. Vy nic nemusíte řešit.
  • Fyzická ostraha. Občas je nejlepší mít v areálu, který chcete střežit, někoho živého. Stroj si prostě neporadí s tím, komu má povolit vstup nebo komu může dát klíče. Když bude u vstupu sedět zodpovědný profesionál, bude to hned jiné.
  • Úklid. Ať už potřebujete třeba jen umýt okna nebo uklidit po zednících či zajistit každodenní úklid. Je to jedno. Také nezáleží na tom, zda chcete mít čisté podlahy nebo udržovaný trávník. Nebo hledáte někoho, kdo vám bude vozit toaletní papír, papírové ručníky a jiné hygienické potřeby?
  • A co dál? Napadá vás ještě něco, co by taková běžná firma mohla potřebovat? Je toho spoustu. Od KBS Security se můžete těšit na kontrolu nemocných zaměstnanců, hlídání staveb, dohlídkovou službu nebo mobilní elektronický nástražný systém.

Takže je to jen na vás, které služby si vyberete. Tahle bezpečnostní agentura zabezpečí všechno.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru