INZERCE: Jazykové kurzy hledejte jednoduše a rychle online

INZERCE: Jazykové kurzy hledejte jednoduše a rychle online

Ruku na srdce, jak jste na tom s jazyky? Prázdniny jsou v plném proudu, ale je zároveň ideální čas myslet na to, co bude s novým školním rokem od září. Jazykové školy přibírají stále nové studenty a doplňují místa ve svých kurzech. Poradíme vám, jak se zorientovat v jejich široké nabídce.

Druhy jazykových kurzů

Existuje celá řada jazykových kurzů, které jednotlivé jazykové školy pořádají. Nejběžnější jsou docházkové kurzy, které právě startují od nového školního roku. Výuka probíhá ve skupině studentů stejné jazykové úrovně v pravidelných intervalech. Kurzy na sebe navazují a zlepšují efektivně jazykové schopnosti.

Intenzivní kurzy pořádají jak jazykové školy, tak jednotliví lektoři na vlastní noze. Jedná se o intenzivnější a také nákladnější styl výuky jazyků. Je ideální pro ty, kteří chtějí rychle zlepšit svoje znalosti nebo probrat specifická témata.

Další z mnoha možností, jak se naučit nové jazyky například kromě angličtiny, jsou firemní kurzy. Lektor dojíždí přímo do firmy, která si jazykové kurzy objedná a výuka probíhá během pracovní doby. Žáci tak nemusí obětovat svůj volný čas k výuce a přesto se vzdělávají. Kurzy navíc obsahují témata a slovní zásobu, se kterou se běžný žák nesetká a není pro něj tak důležitá.

Když víte, jaký kurz chcete a nevíte, kde ho najít

Vyjmenovali jsme pouze pár základních tipů jazykových kurzů, které vyučují jazykové školy. Existuje jich velké množství. Jak se tedy v nabídce zorientovat? Kde hledat prověřené a kvalitní školy? Jazykovky můžete obejít osobně přímo ve vašem městě. Ptejte se na lektora, jak výuka probíhá, chtějte zkušební lekci a zajímejte se o metody výuky. Je dobré poptat se i aktuálních a bývalých studentů, ti vám podají reálné reference. Pokud nemáte čas obejít všechny školy osobně, zapátrejte na internetu.

Portál Jazykovky.cz sdružuje jednotlivé instituce a nabízí online přehled všech pořádaných kurzů u nás. Hledat zde můžete jednotlivé jazykové školy, o které máte zájem, ale také přímo jednotlivé kurzy. Stačí do snadného systému zadat parametry, které vás zajímají a vyfiltrovat si tak užší nabídku. Vybrané jazykové školy pak přímo oslovíte pomocí formuláře na Jazykovky.cz. Vybrané dvě tři jazykové školy přeci jen dopředu navštivte, ať víte, co vás čeká. Zápisy na nový školní rok jsou v plném proudu, neváhejte a hledejte ty pravé kurzy už nyní!

Fotografie: Flickr – Eric Andresen

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru