Inzerce: Konfigurátor dveří

Výběr interiérových dveří již není otrava. Na webu dvere-davinci.cz najdete 1 minutový konfigurátor. Jde o konfigurátor dveří, který vám snadno a rychle umožní výběr dveří přesně podle vašich představ.

Minutový v názvu je zcela správně. Vše je jednoduché, intuitivní a rychlé. Konfigurace probíhá pouze v pěti krocích. Nejdříve začnete s výběrem jednoho z mnoha modelů.  V následujícím kroku si vyberete, jestli chcete dveře skleněné nebo raději ne. Dále vás již čeká pouze zvolení barvy přesně podle vašich představ, případně druhu skla a orientace pravé nebo levé. A to je vše. Jak vidíte je to tak snadné, že to zvládne úplně každý. Teď je jen na vás, jak si pohrajete se svou fantazií.

 Interiérové dveře

Interiérové dveře s přívlastkem CPL neboli kontinuálně lisovaného laminátu přinášejí veliké výhody oproti klasickým dveřím. Například mají opravdu vysokou odolnost proti poškrábání. To ocení hlavně rodiny s malými dětmi, nebo rodiny s domácími mazlíčky. Kvalita dveří je to opravdu vysoká. Navíc firma nabízí desetiletou záruku, což nebývá samozřejmostí. Aby vaše nadšení bylo ještě větší, spolu s dveřmi dostanete zdarma i doplňky.

Vyberte si ať již ty plné, nebo prosklené. Pamatujte, že i dveře vytvářejí atmosféru domova, v kterém žijete. Obklopte se pěknými věcmi, ať vaše chvíle, které trávíte doma, jsou ještě příjemnější. Stačí jen 5 kroků a máte dveře přesně podle vašich představ.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru